הפקות אירועים, קורס הפקות אירועים, קורס הפקת אירועים, לימודי הפקות אירועים, לימודי הפקת אירועים, דרושים מפיקי אירועים, איך להתקבל לחברות הפקה, מפיקי אירועים, עבודה בהפקות אירועים, הפקת אירועים, קורס הפקת אירועים, מפיק אירועים, דרושים הפקות אירועים, כמה מפיקים מרוויחים, ראיון עבודה, ראיון עבודה הפקות אירועים, דרושים

קורס הפקות למנהלות משאבי אנוש ורווחה

קורס הפקות למנהלות משאבי אנוש, היחיד בארץ המיועד במיוחד למנהלי/ות משאבי אנוש ורווחה,

ב-5 שיעורים בזום, תלמדו את כל הסודות שמפיקי האירועים לא רוצים לספר לכן ותדעו להפיק את האירועים בעצמכן!

עלות הרשמה מוקדמת ב- 2,450 ש"ח במקום ב- 4,100 ש"ח

עלות הקורס

2,450 ש"ח בלבד

משך הקורס

5 שבועות, 5 מפגשים, כל מפגש שעתיים בזום לייב

המחזור הבא

ב-3.12.23 ימי ראשון בשעות 20:00-22:00

לפרטים והרשמה

קורס הפקת אירועים הפרקטי והממוקד בישראל למנהלות משאבי אנוש ורווחה

רק מי שעוסקת בתחומים כמו משאבי אנוש ורווחה בארגונים, מבינה כמה טוב היה אם היה ברשותה את ארגז הכלים השלם להתמודד בסיטואציות של ייזום והפקות אירועים פנים ארגוניות.

עם השנים, חברות וארגונים שמים יותר ויותר דגש על ארגון ימי כיף, גיבוש והפקות שונות לעובדיהם, במטרה לשמר אותם ולהעלות את קרנה של החברה, ככזו שדואגת לרווחת העובדים בה.

מנהלות משאבי האנוש והרווחה האמונות לרוב על תחום ההפקות בארגונים, צמאות לקבל הכוונה ולרכוש ידע שיאפשר להן לתכנן ולייצר אירועים יצירתיים ובלתי נשכחים.

לאחר לא מעט מחשבה ותכנון, הרכבנו קורס הפקה למנהלות משאבי אנוש, הקורס היחיד בארץ למנהלות משאבי אנוש ורווחה שאחריו יוכלו לדעת כיצד להפיק בעצמן יום גיבוש, כנס מקצועי, נופש חברה או כל "מופע" אחר.

קצת עלי

נעים להכיר,

שמי מיכל גיסינגר, מפיקת אירועים ובעלת חברת "גיסי -המרכז ללימודי הפקות אירועים".
ב-13 השנים האחרונות ניהלתי ופיקחתי על כל סוגי ההפקות שאתם יכולים להעלות על הדעת: אירועים עסקיים, נופשי חברה, חתונות, ימי גיבוש, כנסים עסקיים ופרטיים, תערוכות ועוד אין ספור סוגי הפקות בכל רחבי הארץ.

עד שיצאתי לעצמאות, עבדתי בחברות ההפקה הנחשבות ביותר בעולם האירועים בישראל, שם צברתי ניסיון רב ורכשתי מיומנויות וכלים רבים שסייעו להפיק אירועים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

את חברת "גיסי – המרכז ללימודי הפקות אירועים" הקמתי מתוך רצון כן להעביר הלאה את הידע הרחב שלי, וללמד אנשים בצורה מדויקת את המקצוע האטרקטיבי והמרגש. המרכז הוקם מתוך תשוקה ענקית לתחום ההפקות אירועים ואני בטוחה שתרגישו זאת בכל דקה ודקה בקורס.

מה בתוכנית

למי מתאים הקורס

מנהלת משאבי אנוש ורווחה שרק נכנסה לתפקיד.
מנהלת משאבי אנוש ורווחה המעוניינת להפיק בעצמה את האירועים ולחסוך למעסיק את עלות המפיק.
מנהלת משאבי אנוש ורווחה המעוניינת שהצוות שלה ידע כיצד להפיק אירוע לבד.
מנהלת משאבי אנוש ורווחה המעוניינת להבין איך עולם ההפקות נראה מהצד של מפיקי האירועים.

שאלות תשובות

כן, ישנה תוכנית ליווי פרטנית על אירוע מסוים שתרצו להפיק. תוכנית הליווי שלנו היא תוכנית מקיפה הנועדה להקל עליכן בעבודה על הפקת האירוע. נעזור לכן בכל שלבי ההפקה, החל מבניית האירוע, ניהול התקציב, יעוץ לגבי משא ומתן ומחירי ספקים, המלצות על ספקים מנצחים, אישורים וביטוחים הנדרשים ויעוץ והדרכה שתצטרכו מהיום בו תתחילו להפיק את האירוע ועד האירוע עצמו.
קורס הפקות אירועים יכול להיות רלוונטי למנהלות משאבי אנוש ורווחה במידה והארגון בו אתן עובדות מקיים אירועים באופן קבוע, כגון: ימי עיון, כנסים, נופשים, אירועי חברות, גיבושים ואירועי עובדים. במקרים כאלה, הבנה של תהליך ההפקה, התכנון והביצוע יכולה לתרום ליעילות הארגון ולשיפור היכולות של מנהלות משאבי אנוש ורווחה בתכנון ובקיומם של אירועים.
מנהלת משאבי אנוש ורווחה יכולה להשתמש ביכולות הפקת אירועים במספר צורות כדי לשפר את תרומתן לארגון, כולל: – שימוש בידע בנושא הפקת אירועים כדי לשפר את יעילות הארגון ולחסוך במשאבים על ידי ביצוע תכנון והפקה פנימיים במקום העסקת מפיקי אירועים חיצוניים. – שיתוף פעולה עם מחלקות אחרות בארגון בכדי לקיים אירועים משולבים שמתמקדים במטרות משולבות, כמו שיפור יחסי עבודה, חיזוק תרבות הארגון ושיתוף ידע. – שימוש בידע בתחום הפקת אירועים כדי לבחון ולבדוק את יעילות ואיכות האירועים המתקיימים בארגון, הן מבחינת התקציב, והן מבחינת העלויות והתמורה ביחס למה שמקבלים. – ידע שווה כח, כמה ידע שיהיה למנהלת משאבי האנוש והרווחה בנוגע לתהליך ההפקה מאחורי הקלעים, ככה היא תוכל לשלוט טוב יותר בכל האירוע.
כן, בהחלט, כל מנהלת משאבי אנוש בקורס הפקות האירועים שלנו תקבל מצגת מפורטת בסיום כל שיעור, בנוסף, תקבל טבלאות וכלים שישמשו אתכם במהלך העבודה על האירוע.
כן, באתר זה יש עמוד שלם של הקלטות וידאו והמלצות של תלמידים שסימו את קורס הפקות האירועים שלנו.