הפקות אירועים, קורס הפקות אירועים, קורס הפקת אירועים, לימודי הפקות אירועים, לימודי הפקת אירועים, דרושים מפיקי אירועים, איך להתקבל לחברות הפקה, מפיקי אירועים, עבודה בהפקות אירועים, הפקת אירועים, קורס הפקת אירועים, מפיק אירועים, דרושים הפקות אירועים, כמה מפיקים מרוויחים, ראיון עבודה, ראיון עבודה הפקות אירועים, דרושים

האם יש לך את מה שצריך על מנת להיות מפיק אירועים מוצלח?

האם יש לך את מה שצריך על מנת להיות מפיק אירועים מוצלח?

בעולם הפקות האירועים, מפיק אירועים מצליח הוא הדמות המרכזית שאחראית על הפיכת רעיון למציאות. לפני שאתם רצים לעבוד או ללמוד בקורס הפקות אירועים, בדקו האם יש לכם את התכונות והכישורים הנצרכים לעבודה כמפיקי אירועים (חשוב לציין שבקורס הפקות אירועים טוב, ילמדו אתכם כיצד לרכוש כישורים אלו).

במאמר זה נבחן 11 תכונות וכישורים אשר הם בסיס להצלחה בתחום ההפקות האירועים:

 1. יכולת מכירה: מפיק אירועים לא רק צריך לדעת למכור את האירוע ללקוחות. הוא גם צריך למכור את הרעיונות שלו בהמשך הדרך, לדוגמא: למה דווקא לבחור את האולם הזה, או דווקא את הקייטרינג הזה, וע"י כך להכווין את הלקוח למה שהכי נכון לטובת האירוע.
 2. אסרטיביות: מפיק אירועים צריך לדעת לקבוע גבולות ולהגן על האינטרסים של הלקוח, הצוות והאירוע עצמו. הוא צריך לדעת לדבר בצורה ברורה ומובנת כדי לוודא שכולם יבינו ויבצעו את המטרות והמשימות.
 3. עמידה בלחצים: הפקת אירוע משמעה עבודה תחת לחץ זמן, תקציב וציפיות. מפיק אירועים מצליח ידע לשמור על קור רוח ולפעול ביעילות בכל מצב, בין אם זה לפתור בעיות או להתמודד עם אתגרים בלתי צפויים.
 4. כריזמה: כמפיק אירועים, חשוב להיות דמות מנהיגה שאנשים ירצו ללכת אחריה. כריזמה עוזרת למשוך שותפים, לקוחות, ספקים וצוותים להפקה, ומאפשרת יצירת קשרים חזקים עם כולם.
 5. שירותיות: מפיק אירועים צריך לספק שירות מעולה ללקוחותיו ולוודא שהם מרוצים מהאירוע והתהליך. שירותיות טובה תביא למוניטין טוב ולקוחות מרוצים שיחזרו בעתיד.
 6. יכולת משא ומתן: מפיק אירועים צריך לקחת את התקציב של הלקוח ולתת לו את הטוב ביותר עם התקציב הנתון ולהשיג את השירותים במחירים טובים.
 7. כמו כן, לדעת איך למקסם את הרווח שלו מהאירוע.
 8. קריאטיביות: הפקת אירועים זה תהליך יצירתי שדורש רעיונות חדשים ומקוריים. מפיק אירועים צריך לדעת לחשוב מחוץ לקופסה ולהציע פתרונות ייחודיים לבעיות ולצרכים של הלקוח.
 9. יכולת ראיה מחוץ לקופסא: מפיק אירועים מצליח צריך להיות מסוגל לראות את התמונה הגדולה ולהבין איך כל החלקים מתחברים יחד.
 10. אמביציה: חשיבה בגדול ושאיפות גבוהות הן מה שמבדילות את המפיקי אירועים מצליחים מאלו שפחות. אמביציה מאפשרת למפיק אירועים לגדול ולהתפתח במקצוע, להתמודד עם אתגרים חדשים ולהשיג הישגים גדולים יותר. בנוסף, חשוב להבין שמפיק יכול לעבוד, במקביל למפיקי אירועים אחרים, על אירוע הרבה לפני שסגר את החוזה מול הלקוח, משמע שיכול להיות שאחרי כל העבודה, הלקוח יחליט ללכת עם מישהו אחר. זה יוצר הרבה פעמים יאוש, לכן אמביציה גבוהה עוזרת להרים את הראש ולהמשיך ללקוח הבא.
 11. יכולת ניהול: מפיק אירועים צריך לנהל צוותים, תקציבים ומשאבים. יכולות ניהול חזקות יאפשרו לך לייעל את התהליך, לשמור על הדרישות של הלקוח ולוודא שהאירוע מתקיים בצורה חלקה.
 12. חשיבה על הפרטים הקטנים: פרטים קטנים יכולים להבדיל בין אירוע מוצלח לבין אחד שפחות. מפיק אירועים מצליח ישים לב לכל פרט מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, והאמת היא שהאורחים בדרך כלל שמים לב לפרטים הקטנים ויכולים להעריך אותם מאוד.

מפיק אירועים מוצלח – קווים לדמותו

למפיקי אירועים יש תפקיד קרדינלי בהפיכת רעיונות וחלומות למציאות מוחשית ומרגשת. כדי להצליח בתחום ההפקות זה, יש ליישם ולטפח מגוון תכונות וכישורים חשובים. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שהפקת אירועים היא תחום משתנה ודינאמי, ולכן יש להמשיך ללמוד ולהתעדכן עם ספקים חדשים, טכנולוגיות חדשות ובמגמות חדשות.

השתתפות בקורס הפקות אירועים איכותי יכולה לספק לך את הידע, הכלים והתמיכה הדרושים כדי להתפתח ולצמוח כמפיק אירועים מצליח. הקורס יעזור לך לרכוש ולחזק את התכונות והכישורים המפורטים לעיל, וכן יספק לך ייעוץ והדרכה על כיצד ליישם אותם בפועל.

בסוף, ההצלחה שלך כמפיק אירועים תלויה ברצונך להשקיע זמן ומאמץ בהשגת מיומנויות אלו ובהתמדה ביישומן. עם קצת עבודה קשה והתמסרות למקצוע, תוכל להפוך למפיק אירועים מוביל ולהפיק אירועים מוצלחים במיוחד!

מיכל גיסינגר, גיסי – המרכז ללימודי הפקות אירועים

מאמרים קשורים

הרבה אנשים טועים לחשוב שעיצוב אירועים והפקת אירועים זה אותו הדבר, לכן מחפשים ללמוד קורס הפקת אירועים המשלב גם עיצוב אירועים, חשוב לי להסביר, מדובר
לא כל הנוצץ זהב הוא. לפני שאתם ממהרים להתחיל לעבוד בתחום הפקות האירועים, ואף ללמוד בקורס הפקות אירועים, רצוי שתקראו מאמר זה על מנת שתבינו
כשתלמידים חדשים מגיעים ללמוד אצלי בקורס הפקת האירועים, הם תמיד שואלים את השאלה החשובה: "בכמה כדאי לי לתמחר את העלות שלי כמפיק אירועים מתחיל עצמאי?"
לפני שאתם מתחילים ללמוד בקורס הפקות אירועים חשוב לדעת כמה מפיקי אירועים מרוויחים על מנת לבדוק אם ציפיות השכר שלכם תואמות את המקצוע. במאמר הבא,
בשנים האחרונות יש ביקוש עצום לעבודה כמפיקי אירועים, לכל משרה יש מאות פונים ורק חלקם יזומנו לראיונות. כאשר הגעתם לראיון עבודה, יש לכם רק הזדמנות
הפקת אירוע כלשהו, בין אם מדובר על יום גיבוש של 30 איש לבין אם מדובר על אירוע גדול, מצריכה המון זהירות, חשיבה על כללי הבטיחות