הפקות אירועים, קורס הפקות אירועים, קורס הפקת אירועים, לימודי הפקות אירועים, לימודי הפקת אירועים, דרושים מפיקי אירועים, איך להתקבל לחברות הפקה, מפיקי אירועים, עבודה בהפקות אירועים, הפקת אירועים, קורס הפקת אירועים, מפיק אירועים, דרושים הפקות אירועים, כמה מפיקים מרוויחים, ראיון עבודה, ראיון עבודה הפקות אירועים, דרושים

ממליצים עלינו

ההמלצות שלנו מדברות בעד עצמן, פשוט תצפו, תקראו ותבינו ☺️

מדובר בקורס הכי ממוקד ופרקטי שהייתי בו. היה בו כל מה שצריך ורק מה שצריך.
מיכל מדהימה! האהבה שלה לתחום והאכפתיות שלה מהתלמידים מאוד מורגשת. היא נגישה, זמינה ועוזרת גם ברמה האישית. באופן אישי מיכל עזרה לי כבר במהלך הקורס וחיברה אותי לקולגות שלה בתחום. הידע והניסיון של מיכל ניכר מאוד בעומק התוכן בקורס, בניואנסים ובטיפים שהיא נתנה לנו ששווים זהב (ולא רק בעולם ההפקות אלא לחיים בכלל!). אני חושבת שגם 6 חודשים של לימודים במקום אחר לא הייתי לומדת את התחום בצורה כזו מעמיקה ופרקטית.
אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעסוק בהפקות אירועים ללמוד ממיכל.

קארין שאהר

19.1.2023

קורס מאוד פרקטי וככה אני אוהבת. מיכל מציידת בכל מה שבאמת צריך בשביל להצליח ונותנת עזרים שעוזרים לכל מפיק מתחיל.
הקורס הזה צייד אותי בכל החומרים שבהמשך אציג ללקוח ולכן זה נותן לי בטחון שיש לי את מה שצריך להצליח.
מעבר לכך שמיכל בלי שום קנאות מקצועית חושפת מכל הלב את כל העזרים האפשריים, היא גם עוזרת ומלווה וזמינה לכל שאלה, מה שממש לא קורה במקומות אחרים.
בעיני, מיותר למרוח קורס של הפקת אירועים 8 חודשים בזמן הזה כבר אפשר להתחיל לעבוד ולכן החלטתי להירשם לקורס הזה!
קחו בחשבון שהיא מפיקת על חלל ויש לה לא מעט קשרים שזה מה שצריך בתחומים האלה, תיאוריות לא באמת עוזרות.

קרון נועם

20.1.2023

מיכל.
הקורס היה מאוד מלמד, באופן מובן לכל אדם.
הדרך בה העברת את הקורס היה מקסים, תמציתי ומדויק. המידע תורם להתחלת הדרך להיות מפיקת אירועים.
למדתי ממך המון.
ממליצה לכל אדם שרק חולם על הפקת אירועים ללמוד ממיכל.
תודה ⁦❤️⁩

רונית באל

19.1.2023

מיכל מעבירה את הידע המטורף שלה בצורה הטובה ביותר היא גם נגישה, זמינה לשאלות, סבלנית ובאמת נותנת את כולה לטובת השיעורים עצמם. החומר בנוי היטב, יש מרצים אורחים שנותנים מהידע שלהם ולאט לאט נחשפים לעוד ועוד מתעשיית האירועים. שווה לכל המעוניין להכנס ולהתמקצע. בהצלחה!

מרדכי חביב

22.1.2023

הקורס מקנה ידע פרקטי וכלים מאוד שימושיים אשר יעזרו מאוד למי שרוצה להתחיל את צעדיו הראשונים בעולם ההפקות.
מיכל מאוד מיקצועית ואיכפתית. חשוב לה מאוד שכל התלמידים יבינו, ויצליחו לממש את הנלמד בקורס.

ענבל בטיש

20.1.2023

מיכל מעבירה את הקורס בצורה כל כך סבלנית ואדיבה, השיעורים איתה היו מלאים בתוכן עם מצגות מפורטות ומעשירות.בנוסף מיכל הביאה קולגות שיעשירו אותנו בידע והניסיון שלהם ממליצה בחום!! תודה רבה מיכלי

נועה קצ'לסקי

26.1.2023

אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות ללמוד הפקת אירועים אצל מיכל גיסינגר, אחת המורות היותר ממקצועניות וחדות שאפשר לומר בתחום ההפקות אירועים.
הקורסים הועברו בצורה מדויקת,מובנת וברורה לחלוטין. מיכל העבירה את התוכן הרלוונטי ביותר למקצוע הנדרש כך שיצאתי עם מלוא הביטחון לעבוד בתחום ועם הידע הנדרש בשוק העבודה.
מיכל העבירה את החומר בצורה נגישה, חוויתית לתלמיד, דיברה בגובה העיניים, המחישה בעזרת דוגמאות מחייה האישיים והפרטיים, הסבירה ונרתמה לכל שאלה לתלמידים ולכל עזרה !!
יתרה מכך, בסוף הקורס ואף בשלבי סיום הקורס, מיכל עזרה לי להכנס לתחום ההפקות, יצרה קשרים עם מכריה בתעשייה על מנת להוביל אותי ולתת לי את דריסת רגלי הראשונית בתחום.
היה לי את העונג ללמוד ממורה עם עשרות שנים בתעשייה שיודעת היטב כיצד להעביר את התוכן ובמיוחד איזה תוכן להעביר על מנת שאצא עם הידע המדויק והנכון ביותר.
ממליצה לכל מי שעדיין מתלבט, להירשם ולצבור את הידע הכי חם בתחום והכי רלוונטי שתצטרכו כדי להיות מפיקים אמיתיים!!!!🔥🔥🔥

מיטל שבליאן

26.1.2023

היה תענוג ללמוד אצל מיכל . הדרך שלה להעביר את החומר היתה בצורה מאוד מקצועית פרקטית ומונגשת ביד רחבה השקעה וזמינות רבה . היא נותנת כלים שהם בעלי ידע הרבה מעבר למה שחשבתי – כלים כללים על עולם המכירות שיווק ואיך לדבר ולתקשר במשא ומתן. הקורס נותן כלים פרקטיים ומנחית אותך למציאות להבין מהו התחום מהו דורש וכלים מעשיים ליציאה לשטח ולעבודה בתחום. אם אתם מעוניינים פשוט לצאת ולעבוד עכשיו בתחום ומעונינים להצטייד בכלים מעשיים מידיים שייתנו לכם להתחיל ללכת בעולם ההפקות מיכל היא הכתובת

כרמל גלבמן

28.1.2023